nobel-cert

درباره ما

شرکت اریس ‌سازه ‌پارسیان‌(سناتور) در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید، کارخانه این واحد تولیدی در شهرک صنعتی جنت‌آباد واقع در منطقه ایوان‌کی(۵۵ کیلومتری جنوب شرق تهران) می‌باشد. بعد از سالها تلاش شرکت سناتور به یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان محصولات چدن در ایران تبدیل شده‌است و در حال حاضر این شرکت بیش از ۴۰۰‌نفر پرسنل و ۲۰۰۰۰‌متر مربع مساحت بهره‌مند می‌باشد. محصول اصلی این واحد تولیدی شبکه چدنی رویه اجاق گاز می‌باشد که از بهترین مواد اولیه و به دست افراد متخصص تولید می‌شود. این واحد صنعتی با تلاش مدیران، مهندسین و پرسنل سخت‌کوش خود موفق به اخد انواع استانداردها و گواهی‌نامه‌های داخلی و بین‌المللی از جمله استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ISO 9001:2015 و استاندارد صادرات به اروپا (CE) شده‌است .

چشم‌انداز

ما بر آنیم در افق چشم‌انداز سازمانی خویش، یک برند معتبر جهانی در زمینه تامین قطعات صنعت لوازم‌خانگی باشیم. برای تحقق این چشم‌انداز ما به اصل “شرکت توانمند، انسانهای توانمند “ معتقدیم و همواره سعی‌مان در جذب، نگهداشت و بارورتر کردن استعدادهای انسانی در سطح سازمان بوده‌است.

ماموریت

ما مأموریت خود را برتری در تامین با کیفیت‌ترین قطعات صنعت اجاق گاز می‌دانیم. از این‌رو گروه تولیدی‌-بازرگانی سناتور خود را متعهد می‌داند تا با استفاده از نیروهای مجرب ، متخصص و کارآزموده کلیه تولیدات خود را با بکارگیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز و با بهترین کیفیت که منجر‌ به رضایت مشتریان میشود˛ ارئه نماید و به منظور تحقق این امر از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ممکن خود استفاده می‌نماید.

کاتالوگ‌ها

اخبار

چرا سناتور؟

۱

تیم متحد باانگیزه

وقتی سناتور را انتخاب می‌کنید، یک همراه دائمی انتخاب کرده‌اید! ما نه‌تنها خدمات مشتری، بلکه پشتیبانی واقعی را نیز به شما ارائه می‌دهیم.

+۱۰

کشور در لیست صادرات

ما مفتخریم که محصولات متنوع خود را به بیش از ۱۰ کشور در سراسر جهان صادر می‌کنیم و از این طریق به توسعه اقتصادی کشور کمک می‌کنیم.

+۱۰۰۰

محصول منحصربه فرد

ما در سناتور به دلیل تمایلات و سلیقه مشتریانمان و همچنین نیازها و راحتی آنها همواره در تلاش برای طراحی محصولات جدید هستیم.

+۱۰۰۰

سرمایه انسانی خلاق

گروه سناتور سرمایه انسانی خود را با ارزش ترین دارایی شرکت می‌داند.

مشتری‌ها

آدرس کارخانه

جاده خاوران ، بعد از پليس را شريف آباد ، شهرك صنعتي جنت آباد ، انتهاي بلوار توسكا

تلفن کارخانه

+98 (023) 34 57 33 55-9

آدرس دفتر مرکزی

فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ غربی،نبش خیابان کیخسروی، پلاک 13، واحد 15

تلفن دفتر

+98 (021) 777 222 82 ( EXT: 312 , 313 )

ایمیل:

commercial@senator.co.ir

شرکت اریس‌سازه‌پارسیان‌(سناتور) در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید ،کارخانه این واحد تولیدی در شهرک صنعتی جنت‌آباد واقع در منطقه ایوان‌کی (۵۵ کیلومتری جنوب شرق تهران ) می‌باشد. بعد از سالها تلاش شرکت سناتور به یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان محصولات چدن در ایران تبدیل شده است و در حال حاضر این شرکت بیش از ۴۰۰‌نفر پرسنل و ۲۰۰۰۰‌متر مربع مساحت بهره مند میباشد. محصول اصلی این واحد تولیدی شبکه چدنی رویه اجاق گاز می‌باشد که از بهترین مواد اولیه و به دست افراد متخصص تولید می‌شود.این واحد صنعتی با تلاش مدیران، مهندسین و پرسنل سخت کوش خود موفق به اخد انواع استانداردها و گواهی‌نامه‌های داخلی و بین‌المللی از جمله استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ISO 9001:2015 و استاندارد صادرات به اروپا (CE) شده‌است .