درباره ‌ما

شرکت اریس‌سازه‌پارسیان‌(سناتور) در سال 1385 تاسیس گردید، کارخانه این واحد تولیدی در شهرک صنعتی جنت‌آباد شهرستان گرمسار واقع می‌باشد.

بعد از سالها تلاش شرکت سناتور به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات چدن در ایران تبدیل شده‌است .در حال حاضر این مجموعه با بیش از ۴۰۰ نفر پرسنل و در حدود بیست هزار متر مربع مساحت در شهرک صنعتی جنت‌آباد واقع در منطقه ایوان‌کی (۵۵ کیلومتری جنوب شرق تهران ) مشغول به کار می‌باشد. محصول اصلی این واحد تولیدی شبکه چدنی رویه اجاق گاز می باشد که از بهترین مواد اولیه و به دست افراد متخصص تولید می‌شود.

ما در این شرکت یک روش جامع برای کنترل سیستم تولید پیاده سازی نموده‌ایم که محصولات تولیدی ما مطابق با خواست مشتری باشد، بعلاوه تمامی محصولات، به صورت دقیق قبل از ارسال برای مشتری مورد کنترل نهایی قرار می‌گیرد.تمامی مراحل تولید که شامل آماده‌سازی ذوب، ریخته‌گری، ماشین‌کاری و لعاب‌کاری می‌باشد توسط واحد کنترل کیفیت تحت آنالیز دقیق می‌باشد.

ما هر روز درحال توسعه شرکت سناتور از جمله: تولید محصولات جدید، طراحی فرآیند‌های جدید، خدمات پس‌از‌ فروش و غیره می‌باشیم. به پشتوانه تکنولوژی کامل ساخت که تضمینی برای کیفیت محصولات می‌باشد، شرکت سناتور از قدرت تکنیکی قوی، روش‌های تست کیفیت و مواد اولیه درجه یک برخوردار می‌باشد.

شرکت سناتور بر اساس اصل ” پیشرفت به تکنولوژی و به سودی که از بازار به دست می‌آید وابسته است ” استوار می‌باشد و به شدت فعالیت‌های نو‌آورانه را پیش‌گرفته و به صورت ممتد فعالیت‌هایی را برای افزایش تعداد محصولات، تکنولوژی و قیمت انجام‌داده تا به عنوان پیشرو‌ترین شرکت در این صنعت تبدیل شود.

در سال ۱۳۹۳ بعد از سالها تلاش شرکت سناتور موفق به شروع صادرات محصولات خود به کشور‌های مختلفی از جمله ترکیه و ایتالیا شده‌است. در بین تولیدکنندگان لوازم خانگی در کشور ترکیه برندهای شناخته‌شده و نامداری چون شرکت ترمیکل، امینچلیک و لنوا وجود دارند که از جمله مشتریان ما می‌باشند.

شرکت سناتور به منظور تولید محصولات باکیفیت و توسعه سیاست خود در این زمینه اقدام به استقرار نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2015 نموده و خود را متعهد به اجرای اثربخش آن می‌داند.

تامین رضایت مشتریان به منظور تحقق کامل خواسته آنها.
بهبود کیفیت هرچه بهتر محصولات با انجام اصلاحات در ساخت و فرایند کنترل.
افزایش نیروی کار و رضایت کارمندان و برگزاری دوره‌های آموزش کارآمد.
انتخاب نوع درست تأمین منابع مالی و مدیریت هزینه.
توسعه سیستم‌های اطلاعاتی و مدیریتی.

اعضای هیئت‌مدیره

Joseph Fathollahi

Executive Manager

Ali Afsarian

Chairman - https://afsarian.ir

هدف ما

هدف ما کمک به مشتریان برای رسیدن به اهدافشان می‌باشد.ما برای رسیدن به این موقعیت که برای هر دو طرف دارای سود می‌باشد تلاش زیادی نموده‌ایم و خالصانه از شما دعوت می‌کنیم تا به ما ملحق شوید. شرکت سناتور به تمام مشتریان خود این قول را می‌دهد، که اگر به ما بپیوندید ما بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت را برای شما فراهم‌خواهیم‌نمود.

مدیریت عامل کارخانه سناتور جناب آقای یوسف فتح‌اللهی به همراه تمامی کارمندان صمیمانه از شما دعوت می‌نماید تا از کارخانه ما دیدن نمایید تا آغازی برای شروع همکاری و توسعه فی‌مابین باشد.

آدرس کارخانه

جاده خاوران ، بعد از پليس را شريف آباد ، شهرك صنعتي جنت آباد ، انتهاي بلوار توسكا

تلفن کارخانه

+98 (023) 34 57 33 55-9

آدرس دفتر مرکزی

فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ غربی،نبش خیابان کیخسروی، پلاک 13، واحد 15

تلفن دفتر

+98 (021) 777 222 82 ( EXT: 312 , 313 )

ایمیل:

commercial@senator.co.ir

شرکت اریس‌سازه‌پارسیان‌(سناتور) در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید ،کارخانه این واحد تولیدی در شهرک صنعتی جنت‌آباد واقع در منطقه ایوان‌کی (۵۵ کیلومتری جنوب شرق تهران ) می‌باشد. بعد از سالها تلاش شرکت سناتور به یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان محصولات چدن در ایران تبدیل شده است و در حال حاضر این شرکت بیش از ۴۰۰‌نفر پرسنل و ۲۰۰۰۰‌متر مربع مساحت بهره مند میباشد. محصول اصلی این واحد تولیدی شبکه چدنی رویه اجاق گاز می‌باشد که از بهترین مواد اولیه و به دست افراد متخصص تولید می‌شود.این واحد صنعتی با تلاش مدیران، مهندسین و پرسنل سخت کوش خود موفق به اخد انواع استانداردها و گواهی‌نامه‌های داخلی و بین‌المللی از جمله استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ISO 9001:2015 و استاندارد صادرات به اروپا (CE) شده‌است .